Teknolojiyi en üst seviyede tutan ve her zaman inovatif bakış açısıyla teknolojik altyapıya
önemli yatırımlar yapan NT GLOBAL LOGISTIC, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak
en efektif taşımacılık modellerini kullanarak hizmet vermektedir.

  • portfolio1

Karayolu Taşımacılığı
 

Karayolu Taşımacılığı Ürünlerimiz LTL (Kamyonun Tamamını Doldurmayan Yük), PTL (Kısmi) veya FTL (Komple kamyon yükü) yüklemeleri, ısı kontrollü ve yüksek güvenlikli nakliyeler gibi kaliteli kara yolu taşıma hizmetleri sunar.

  • portfolio1

Denizyolu Taşımacılığı
 

Geniş ürün çeşitliliğimiz sayesinde, ürünlerinizin doğru zamanda, doğru yere, uygun maliyetli biçimde ulaşmasını sağlamak için farklı ekipman türleri ve konsolidasyon hizmetleri sunarız. En yüksek güvenilirliği sağlamak için dünyadaki tüm önemli konteyner limanlarında alan garantisi sağlarız.

  • portfolio1

Havayolu Taşımacılığı
 

Özenle seçilen taşıyıcılarla birlikte tüm dünyadaki önemli rotalarda planlı bir şekilde çalışarak programınızı net biçimde yapabilmenizi ve daha verimli çalışabilmenizi sağlarız. İşinizin gereksinimlerine en çok uyan teslimat hızını seçebilmenizi sağlayan son derece esnek ürün çeşitleri sunarız.

  • portfolio1

Proje Taşımacılığı
 

İnşaat, elektrik, petrol & gaz, madencilik ve inşaat mühendisliği gibi sektörler için gabari dışı kabul edilen ağır ve hacimli yükleri ideal zaman ve maliyetler dahilinde istenilen noktaya ulaştırmaktadır. NT, profesyonel ekibiyle süreci planlayıp, yöneterek yükleri güvenle taşımaktadır.

Stratejik yönetilen ve sürekli artı değer katmayı hedefleyen bir şirket olarak, risk yönetimine büyük bir önem veriyoruz.
Uzun vadeli stratejik planlarla risk yönetimi modelleri oluşturuyor, riskleri fırsata dönüştürmeyi hedefliyoruz.

Sizinle çalışmaktan onur duyacağız. Görüşmek dileğiyle.BİZE ULAŞIN