HAKKIMIZDA
 

Lojistik hizmetleri kapsamında; komple, parsiyel ve özel dağıtım, milkrun, depolama ve üretim lojistiği, tedarik zinciri çözümleri ve araç lojistiği hizmetlerimiz bulunuyor. Tedarik zincirinin her halkasında müşterilerimizin talep ve ihtiyacına en uygun çözümleri geliştirip, gerçekleştirdiğimiz operasyonlarda müşteri ihtiyacına özel çözümler sunuyoruz.

Lojistik hizmetleri çatısı altında gerçekleştirdiğimiz Proje Lojistiği hizmetleri kapsamında NT Global Logistic olarak taşınması hassasiyet, uzmanlık, tecrübe, ağır ve özel taşımacılık ekipmanları gibi donanımlar gerektiren gabari dışı yükler için lojistik hizmeti sunuyoruz. Proje Lojistiği hizmetleri kapsamında; gemi organizasyonu, proje danışmanlığı, ağır taşımacılık ve gemi yükleme, tahliye, liman sahası operasyonları, depolama, kapıdan kapıya taşıma, saha indirme ve stoklama hizmetleri ile sahada kurulum hizmetleri veriyoruz.

NT Global
NT Global

MİSYONUMUZ

 

Dünyanın lider lojistik şirketi olarak misyonumuz, insanların arasında köprü oluşturarak hayatlarını iyileştirmektir. Küresel ticarette büyük ve önemli bir şirket olduğumuzdan dolayı, bizim özel bir sorumluluğumuz var.

Risklerinizi azaltmanıza, süreçlerinizi kolaylaştırmanıza ve daha sürdürülebilir bir sistem oluşturmanıza yardımcı olacak, bağımsız hizmetler sunmak amacıyla sizinle birlikte çalışıyoruz.

HEDEFLERİMİZ
 

Vizyonumuzun hedeflerini yerine getirmek için sürekli bir çaba gösterirken, aynı zamanda işimize olan tutkumuz, doğruluk bilincimiz, girişimci ve yenilikçi ruhumuz ile örnek olmaya çalışıyoruz. Yaptığımız tüm işlerde bize rehberlik eden bu değerler, kuruluşumuzun temel taşlarını oluşturur.

Hedefimiz dünya genelinde en rekabetçi ve en üretken hizmet kuruluşu olmaktır. Temel hizmetlerimiz olan gözetim, denetim, test ve belgelendirme, kendi alanlarında her zaman en iyisi olabilmek için sürekli yenilenmektedir. Bunlar bizim kimliğimizin temelini oluşturmaktadır. Farklı pazarlardaki liderliğimizi ve tercih edilme sebebimizi belirleyen unsur, tüm dünyadaki müşterilerimize sürekli en iyi ve eşsiz hizmet sunabilme yeteneğimizdir.

NT Global

Sahip olduğumuz hizmet entegrasyonu, ürün çeşitliliği ve ulaşım ağı ile müşterilerimize üst düzey kalitede ve hızda hizmet sağlamak, sosyal çevremize duyarlı ve saygılı olan, çalışanlarımızın üyesi olmaktan gurur duyduğu bir firma olma gayretindeyiz.

Stratejik yönetilen ve sürekli artı değer katmayı hedefleyen bir şirket olarak, risk yönetimine büyük bir önem veriyoruz.
Uzun vadeli stratejik planlarla risk yönetimi modelleri oluşturuyor, riskleri fırsata dönüştürmeyi hedefliyoruz.

Sizinle çalışmaktan onur duyacağız. Görüşmek dileğiyle.BİZE ULAŞIN