NT GLOBAL LOGISTIC,Lojistik Depolama hizmetleri sunmaktadır.
Etkin Depo Yönetim Sistemi ile ürünün teslim alınması ile başlayan depolama sürecinden, depo ve dağıtım merkezlerinde siparişlerin alınmasına kadar envanterde meydana gelen tüm işlemler izlenmektedir.

  • portfolio1

Geçici Depolama Hizmeti
 

Tüm depolarda ürün kabul, adresleme, toplama ve yükleme RF terminalleriyle yapılmakta ve ürünler depo yönetim sistemi ile izlenebilmektedir. Depoların tamamı raflı ve adresli stoklama düzenine göre tasarlanmış olup tüm ekipmanlar mevcuttur.

NT Lojistik


  • portfolio1

Soğuk Hava Depolama Hizmeti
 

Bitmiş ya da yarı bitmiş ürünlerinizin, ithalat ürünlerinizin, hammaddelerinizin güvenli koşullarda depolanması ve dilediğinizde alıcılarına ulaştırılmasını sağlıyoruz. Soğuk Hava depomuz tamamen steril bir ortamdır. Stretil ve düzenli raflarımızda ürünleriniz yer ile temas etmez.

  • portfolio1

Depolama Hizmet Yaklaşımımız
 

NT Lojistik, müşterilerinin kendi sektörlerinde rekabet avantajı yaratabilmelerini sağlamak üzere, tedarik zinciri süreçlerinde katma değer katmayı, sürecin her noktasında daha etkin ve daha verimli olmayı prensip haline getirmiştir. NT Lojistik çalışanı için; müşteri talepleri ve ihtiyacının talebe uygun ve optimum maliyetle karşılanması esastır.

  • portfolio1

Depo Yönetimi Çözümleri
 

Öncelikli olarak depolamanın yapılacağı bölge belirlenir. Deponun yerinin belirlenmesinden sonraki aşama ise dizaynının oluşturulması ve kurulumunun sağlanmasıdır. Bu aşamadan sonra sistemin oluşturulmasına yönelik çalışmalar başlatılır. Bütün bu çalışmalar ile müşteri ürünlerinin güvenliğinin sağlanması yanında, müşteriye outsource edebilme imkanı da sağlanmaktadır.

Stratejik yönetilen ve sürekli artı değer katmayı hedefleyen bir şirket olarak, risk yönetimine büyük bir önem veriyoruz.
Uzun vadeli stratejik planlarla risk yönetimi modelleri oluşturuyor, riskleri fırsata dönüştürmeyi hedefliyoruz.

Sizinle çalışmaktan onur duyacağız. Görüşmek dileğiyle.BİZE ULAŞIN