Dünya geneline hertürlü ihracat yapmaktayız. Sürat, güven ve uzmanlık unsurlarını bir araya getirerek sunduğu ihracat, ithalat hizmetlerinde NT GLOBAL LOJİSTİK & DIŞ TİCARET, dış ticaretin gelişimini ve bütünleştirilmesini sağlamaktadır.

  • portfolio1

Tarım Ürünleri Dış Ticareti
 

NT Global Lojistik ve Dış Ticaret deneyim ve bilgi birikimleri sayesinde dış ticaretini gerçekleştirdiği bir çok üründe gerek hijyen gerekse sağlık koşlullarındaki hassasiyetini oluşturduğu kaliteyi tedarik zinciri ile sağlamlaştırmış ve her aşamada ulusal standartlara uygunluk olgusunu oturtmuştur.

  • portfolio1

Tatlı Gıda Dış Ticareti
 

Başta baklava ihracatı olmak üzere Gaziantep'e özgü diğer tatlı çeşitlerininde ihracatını gerçekleştiren birimimiz, toptan ve perakende kanalında pazarını gün geçtikçe artırmaktadır. Kalite kontrol, barkodlama, etiketleme, yeniden paketleme ve benzeri gibi gereken tüm katma değerli hizmetleri müşterimizin ihtiyacına uygun bir şekilde sunuyoruz.

Stratejik yönetilen ve sürekli artı değer katmayı hedefleyen bir şirket olarak, risk yönetimine büyük bir önem veriyoruz.
Uzun vadeli stratejik planlarla risk yönetimi modelleri oluşturuyor, riskleri fırsata dönüştürmeyi hedefliyoruz.

Sizinle çalışmaktan onur duyacağız. Görüşmek dileğiyle.BİZE ULAŞIN